Film „Politechnika Gdańska – nowoczesny ośrodek badawczy” w wersji angielskiej

• Politechnika Gdańska należy do grona silnych ośrodków badawczych. Na PG realizowane są interdyscyplinarne badania i projekty, nierzadko w międzynarodowych konsorcjach bądź we współpracy z przemysłem. Najnowszy film o naszej uczelni jest już dostępny w wersji angielskiej.

ZOBACZ FILM

Wideo przedstawia wybrane aspekty zrealizowanych i aktualnie prowadzonych na Politechnice Gdańskiej badań, nad którymi pracują zespoły naukowe z różnych wydziałów. Prezentuje także zaangażowanie pracowników PG w realizację flagowych miejskich inwestycji. W filmie zaakcentowano, że to na naszej uczelni 60 lat temu powstał pierwszy w Polsce niezależny Parlament Studencki, wspomniano również o tradycjach kulturalnych i sportowych. Zachęcamy do oglądania.