Gaz naturalny – ekologiczne paliwo

• Wykład otwarty pt. „Gaz naturalny – ekologiczne paliwo, rozwiązania w transporcie morskim” odbędzie się 26 kwietnia o godz. 15.15 na Politechnice Gdańskiej. Wystąpienie Krzysztofa Czerskiego z Wartsila Ship Design Poland wpisuje się w cykl wykładów w ramach Akademii Przemysłów Morskich. Zainteresowanych zapraszmy do sali 410 na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne spotkania – zwykle w formie wykładów – z udziałem praktyków biznesu, organizowane z myślą o studentach i pracownikach PG zainteresowanych pracą na rzecz gospodarki morskiej. Następne spotkanie zaplanowane jest na 24 maja. Wstęp na wszystkie prezentacje jest wolny.

Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Załączone pliki