Konkurs OiO4um - III Edycja

• Zapraszamy wszystkich absolwentów oraz studentów ostatniego semestru studiów I stopnia do udziału w III edycji Konkursu OiO4um.

Celem Konkursu jest promowanie innowacyjnych rozwiązań inżynierskich opracowanych przez studentów WOiO PG, które mogłyby znaleźć zastosowanie w przemyśle oraz stworzenie podstawy do racjonalnej, naukowej rywalizacji wśród studentów, co będzie sprzyjać podwyższeniu jakości kształcenia.

Laureaci otrzymają możliwość podjęcia płatnego stażu w przemyśle, opublikowania i promowania swojej pracy, a także nagrody pieniężne.

Konkurs jest organizowany wspólnie przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWEGO. Termin zgłoszenia prac mija 6 marca 2017 r. Prace należy złożyć w dziekanacie WOiO PG.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu OiO4um.