Kurs przygotowawczy z matematyki do studiów

• Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość organizuje kolejną edycję zajęć z matematyki przeznaczonych przede wszystkim dla studentów pierwszego roku. Udział w kursie pozwala poszerzyć i utrwalić wiedzę oraz bez problemów rozpocząć naukę na studiach.

Zajęcia opracowano w oparciu o podstawy programowe poszczególnych wydziałów Politechniki Gdańskiej. Mogą w nich brać udział również uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą zapoznać się z wymaganiami PG w tym zakresie. Kurs znakomicie przygotowuje do studiów na uczelni technicznej, pomagając w organizacji samodzielnej nauki oraz wyrównując różnice programowe. W przypadku uczestniczenia w kursach z innych przedmiotów harmonogram może zostać dopasowany do potrzeb kursantów.

Więcej informacji znajduje się na stronie kursu.

Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy.