Najlepsi młodzi okrętowcy

• Dziekan i Rada Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa PG zapraszają na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie 16 marca o godz. 17.00 w wydziałowym Audytorium im. prof. H. Sipowicza. Wówczas poznamy także autora najlepszej pracy magisterskiej – zwycięzcę konkursu RINA-KORAB.

Finał konkursu RINA-KORAB na najlepszą pracę magisterską obronioną w roku 2016 zaplanowano na godz.15.30. Podczas spotkania prace zaprezentują czterej autorzy, wyłonieni przez komisję konkursową:

1. Agata Ołdakowska-Gruchała – praca pt. „Analiza możliwości identyfikacji stanu technicznego układu zasilania paliwem silnika o zapłonie samoczynnym ze szczególnym uwzględnieniem własności procesu spalania w jego przestrzeniach roboczych”(promotor pracy: prof. dr hab. inż. Jerzy Girtler)

2. Katarzyna Pastwa – praca pt. „Model obliczeniowy do sprzężonej analizy dynamicznej pracy turbiny wiatrowej” (promotor pracy: dr inż. Maciej Kahsin)

3. Alicja Sabady – praca pt. „Geotechnical Analysis of a Subsea Structure Foundation – SSIV case study” (promotor: dr inż. Maciej Kahsin)

4. Andrzej Siedlecki – praca pt. „Projekt pokrywy lukowej z napędem hydraulicznym na masowiec o podwójnej burcie” (promotor: prof. dr hab. inż. Czesław Dymarski).

Do konkursu RINA-KORAB stanęli najzdolniejsi dyplomanci WOiO. Będą oni mieli kilkanaście minut na prezentację swojego tematu. Na tej podstawie wybrany zostanie najlepszy z najlepszych. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną.

Konkurs RINA-KORAB organizowany jest przez Towarzystwo Okrętowców Polskich KORAB, międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające projektantów statków z całego świata – The Royal Institution of Naval Architects oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Galeria Galeria