Nowe produkty w sklepiku PG

• Zupełnie nowe gadżety sygnowane logo Politechniki Gdańskiej już czekają w uczelnianym sklepie z upominkami!

Wśród nowości wyróżniają się bluzy z kapturem (80 zł). Dla rowerzystów mamy zupełną nowość – dzwonki rowerowe (5 zł). Wszystkim sportowcom polecamy frotki na nadgarstki (5 zł).Inżynierom przyda się zestaw podręcznych narzędzi typu multitool (60 zł). Oprócz tego oferujemy nowe wzory zeszytów (15 zł). A kiedy już skończą się egzaminy, przed wyjazdem na wakacje trzeba koniecznie zaopatrzyć się w pokrowiec na walizkę (70 zł) i kijek do selfie (20 zł).

Przypominamy także o wyjątkowym albumie „Kampus Politechniki Gdańskiej – powstanie i rozwój”, który pokazuje naszą uczelnię z zupełnie nowej, nieznanej dotąd perspektywy. Bogato ilustrowane wydawnictwo kosztuje 35 zł.

Po te i inne upominki zapraszamy do sklepiku w Dziale Promocji (nr 2 na mapie kampusu) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–15.00. Oferta dostępna jest również na stronie internetowej pg.edu.pl/sklep.