VII Międzynarodowa Konferencja ENTIME

• W dniach 16-17 marca na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się VII Międzynarodowa Konferencja ENTIME pod tytułem „Przedsiębiorczość we współczesnej gospodarce – szanse i wyzwania”. To największe w naszym regionie wydarzenie poświęcone tematyce przedsiębiorczości i funkcjonowania przedsiębiorstw.

W konferencji weźmie udział ponad 100 osób, w tym goście z kilkunastu uczelni zagranicznych. Jej głównym celem jest podjęcie dyskusji na temat szeroko rozumianej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem szans oraz wyzwań, jakie niesie ze sobą funkcjonowanie we współczesnej gospodarce rynkowej.

Gościem specjalnym będzie Alessandro Sterlacchini, profesor ekonomii stosowanej na Wydziale Ekonomii Marche Polytechnic University, były prezes Włoskiego Stowarzyszenia Ekonomii i Polityki Przemysłowej. Wykład gościa specjalnego odbędzie się po inauguracji konferencji, planowanej na 16 marca o godzinie 9.00.

Więcej szczegółów na www.zie.pg.edu.pl/entime/