Zapraszamy do uczestnictwa w obozach żeglarskich

• Jak co roku Sekcja Żeglarska ma zaszczyt zaprosić na obozy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego. Studenci i pracownicy PG oraz pasjonaci spoza naszej uczelni otrzymają możliwość zdobycia pierwszych szlifów na wodach jeziora Jeziorak w niepowtarzalnej atmosferze.

W ośrodku w Iławie znajduje się profesjonalny sprzęt do zajęć teoretycznych oraz flotylla czterech jachtów czekających na świeżych adeptów żeglarstwa. Szkolenia prowadzą doskonale przygotowani instruktorzy.

Obozy mają piętnastoletnią już tradycję. Dla pracowników i studentów PG są one dofinansowane przez rektora. Ceny wynoszą 699 zł dla studentów naszej uczelni, 649 zł dla członków AZS PG, 950 zł dla członków AZS Środowisko Gdańsk spoza PG oraz 1199 zł dla pozostałych osób. Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej Sekcji Żeglarskiej Politechniki Gdańskiej.