Zapraszamy do testowania bazy eBook Academic Collection

• Kolekcja eBook Academic Collection na platformie EBSCOhost to wielodziedzinowa kolekcja ponad 152.300 książek elektronicznych od ponad 515 wydawców w tym wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications and John Wiley & Sons, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen's University Press, Harvard University Press i wiele innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale również innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskich czy czeskim.

Tematyka książek obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.

eBook Collection EBSCO [wejście]

Dostęp testowy do 20 czerwca 2017 roku.

Przewodniki:

Wyszukiwanie książek elektronicznych na platformie EBSCOhost

Zapisywanie e-książek na urządzenia mobilne

Przewodnik pdf

Uwagi i zapytania prosimy kierować do Sekcji Informacji Naukowo-Technicznej na adres bazybg@pg.gda.pl