Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PG

Najmłodszy Inkubator AIP w Trójmieście, działający od Grudnia 2013r. Placówka skierowana głównie do studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej posiadających pomysły na komercjalizację ich wiedzy naukowej, pomysłów lub potrzebujących wsparcia w rozpoczęciu biznesu z dowolnej branży.

Inkubator o powierzchni blisko 100 metrów kwadratowych posiada samodzielne wejście zlokalizowane przy parkingu obok Domu Studenckiego nr 3 PG. Na powierzchni znajduje się powierzchnia co-workingowa wyposażona w komputery z dotykowymi monitorami, biuro kadry wspierającej rozwój politechnicznych startupów, dwie salki do spotkań (jedna konferencyjna do 10 osób, druga "kreatywna" z 10 pufami, telewizorem LCD, flipchartem oraz konsolą Sony Playstation3), a także mały schowek, w którym jest możliwość przechowania drobnych rzeczy typu roll'up.

Inkubator AIP PG współpracuje z Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza, studenckim środowiskiem naukowym (m.in. KN Project Management, Enactus, EcoCar), a także z inwestorami poszukującymi ciekawych projektów technologicznych.

Inkubator dostępny jest całodobowo przez cały rok (łącznie ze świętami i dniami wolnymi od pracy).

Jeżeli masz pytania dotyczące działalności tego inkubatora, albo chcesz się do niego zgłosić, zachęcamy do wypełnienia formularza poniżej albo skorzystania z kontaktu:

Kontakt:
Dominik Łukasiński: +48 721 105 411, dominik.lukasinski@przedsiebiorca.pl