Angielski dla inżynierów Angielski dla inżynierów


Studenci, doktoranci i pracownicy mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Zajęcia, których celem jest podwyższenie kompetencji inżynierskich, organizuje Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Profesjonalny test predyspozycji zawodowych dla doktorantów oraz młodych doktorów Profesjonalny test predyspozycji zawodowych dla doktorantów oraz młodych doktorów


Test jest wykorzystywany w procesach rekrutacji oraz doradztwa zawodowego przez prestiżowe firmy oraz instytucje. Test może być pomocny w trakcie: tworzenia ścieżki kariery, oceny potencjału zawodowego (np. w zakresie kompetencji menadżerskich), podejmowania decyzji dotyczących pracy.

Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki


Od 8 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 17. edycji programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego. Program jest adresowany do studentek, doktorantek i habilitantek.

Warsztaty z zarządzania danymi badawczymi Warsztaty z zarządzania danymi badawczymi


Platforma Otwartej Nauki działająca w ramach ICM na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na kolejne warsztaty z zarządzania danymi badawczymi (Research Data Management – RDM)

Marcowe szkolenia z bazy Web of Science Marcowe szkolenia z bazy Web of Science


Jak wygląda proces selekcji źródeł do bazy WoS? Dlaczego indeksowana jest tylko pewna grupa czasopism? Jakie kryteria muszą spełniać materiały w bazie?
Wyświetlanie 1 - 5 z 95 rezultatów.
z 19