International Career Day - 12.01.2017 International Career Day - 12.01.2017

International Career Day - 12.01.2017

Biuro Karier i stowarzyszenie ISA zapraszają wszystkich doktorantów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na Targi Pracy – International Career Day.

Maksymalna wysokość miesięcznego dochodu na osobę w rodzinie uprawniająca do otrzymania kredytu studenckiego w roku akademickim 2017/2018

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ustalił, że maksymalna wysokość miesięcznego dochodu na osobę w rodzinie uprawniająca studenta lub doktoranta do otrzymania kredytu studenckiego w roku akademickim 2017/2018 wynosi 2500 zł.

Konkurs stypendialny dla doktorantów fundacji Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation Konkurs stypendialny dla doktorantów fundacji Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation

W imieniu Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation informujemy o uruchomieniu kolejnej edycji konkursu stypendialnego dla polskich doktorantów - akcja "Konkurs 2017". Corocznie dwóch polskich doktorantów otrzymuje bezzwrotną subwencję w wysokości 4.000 CAD każdy.

Nowe listy czasopism punktowanych na 2016 r. Nowe listy czasopism punktowanych na 2016 r.

Nowe listy czasopism punktowanych na 2016 r.

MNiSW opublikowało wykaz czasopism naukowych (części A, B oraz C) na 2016 r. wraz z liczbą punktów, jakie można otrzymać za publikację w danym periodyku.

Nagroda im. Artura Rojszczaka Nagroda im. Artura Rojszczaka

Nagroda im. Artura Rojszczaka

Klub Stypendystów Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej po raz dwunasty ogłosił konkurs o Nagrodę im. Artura Rojszczaka, która „ma za zadanie promować humanistyczną postawę, szerokość horyzontów, umiejętność przekraczania ram wąskich specjalizacji naukowych”.
Wyświetlanie 1 - 5 z 63 rezultatów.
z 13