Grupa PGE poszukuje innowacyjnych rozwiązań – rusza konkurs „Energia Innowacji” Grupa PGE poszukuje innowacyjnych rozwiązań – rusza konkurs „Energia Innowacji”

Nawet 80 000 złotych mogą otrzymać łącznie zwycięzcy II edycji konkursu „Energia Innowacji” organizowanego przez Fundację PGE. Do konkursu można zgłaszać innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie.

Przypominamy o ofertach wyjazdów do Francji i Singapuru Przypominamy o ofertach wyjazdów do Francji i Singapuru

Przypominamy o ofertach stypendialnych ASTAR (wyjazdy do Singapuru) oraz Ambasady Francji i Instytutu Francuskiego (wyjazdy do Francji), a także ofercie bezpłatnego dostępu do aparatury CERIC-ERIC (wyjazdy do Włoch, Węgier, Chorwacji, Austrii, Czech, Rumunii, Słowenii).

V edycja konkursu Mobilność Plus V edycja konkursu Mobilność Plus

W ramach programu "Mobilność Plus" MNiSW może przyznać środki finansowe na finansowanie zagranicznych pobytów uczestników programu, w celu udziału w badaniach naukowych lub pracach rozwojowych realizowanych w zagranicznych ośrodkach naukowych. Udział w programie może trwać od 6 do 36 miesięcy.

Grafik szkoleń i warsztatów dla doktorantów stowarzyszenia PolDoc Grafik szkoleń i warsztatów dla doktorantów stowarzyszenia PolDoc

Stowarzyszenie PolDoc ogłosiło grafik swoich szkoleń i warsztatów skierowanych do doktorantów, zaplanowanych na semestr letni roku akademickiego 2016/2017.
Wyświetlanie 1 - 5 z 81 rezultatów.
z 17