Angielski dla inżynierów

• Studenci, doktoranci i pracownicy mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Zajęcia, których celem jest podwyższenie kompetencji inżynierskich, organizuje Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Podczas lekcji, które poprowadzi dr inż. Marek Skowronek, doc. PG, kursanci zapoznają się z angielską terminologią związaną z oceanotechniką, energetyką i transportem. Uczestnicy otrzymają dyplom poświadczający ukończenie kursu.

Kurs rozpocznie się w marcu 2017 r. (dokładna data nie jest jeszcze znana) i potrwa 10 tygodni. Zajęcia będą się odbywać w godz. 17.15–19.00 we wtorki (I grupa) i środy (II grupa).
    Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy prowadzi dziekanat WOiO, pok. 204. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie – 58 347 28 07.

Cennik:
    - pracownicy WOiO – bezpłatnie,