Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017 Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiła się informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017.

Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów

Od 4 do 17 lipca trwa druga edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej.

Oferta rozwoju umiejętności współpracy Oferta rozwoju umiejętności współpracy

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem na program rozwoju umiejętności współpracy w zespole, zapraszamy doktorantów i pracowników PG na szkolenie w tym zakresie.

doktorant@pg.gda.pl doktorant@pg.gda.pl

Doktoranci PG mogą uzyskać alias* w domenie pg.gda.pl (dot. adresu w domenie student.pg.gda.pl).
Wyświetlanie 91 - 95 z 95 rezultatów.
z 19