Dr Zawadzki z WFTiMS laureatem stypendium Fulbrighta Dr Zawadzki z WFTiMS laureatem stypendium Fulbrighta

Nagrodą jest dziewięciomiesięczne stypendium na prowadzenie badań naukowych na California State University.

Dofinansowanie wyjazdów na konferencje naukowe dla doktorantów PG Dofinansowanie wyjazdów na konferencje naukowe dla doktorantów PG

Do 8 marca trwa pierwsza edycja programu dofinansowania konferencji. Dofinansowanie może być przeznaczone wyłącznie na pokrycie opłaty konferencyjnej.

Konkurs o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców Konkurs o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców

Nagroda może być przyznana doktorantom lub pracownikom instytucji naukowej, którzy w roku poprzedzającym złożenie wniosku ukończyli co najwyżej 33 lata.

SciFinder (Chemical Abstracts ) SciFinder (Chemical Abstracts )

Biblioteka Politechniki Gdańskiej serdecznie zaprasza na szkolenie z bazy SciFinder (Chemical Abstracts), które odbędzie się dnia 9.03.2017 (czwartek) o godz. 14:00 w Sali Multimedialnej Biblioteki (Gmach Główny 100/4).
Wyświetlanie 6 - 10 z 95 rezultatów.
z 19