Angielski dla inżynierów Angielski dla inżynierów

Studenci, doktoranci i pracownicy mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Zajęcia, których celem jest podwyższenie kompetencji inżynierskich, organizuje Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Profesjonalny test predyspozycji zawodowych dla doktorantów oraz młodych doktorów Profesjonalny test predyspozycji zawodowych dla doktorantów oraz młodych doktorów

Przypominamy o trwającej akcji bezpłatnych testów i konsultacji dla doktorantów i młodych doktorów. Wiele osób skorzystało już z tej formy sprawdzenia swoich kompetencji i doradztwa. Jest to z pewnością wartościowe źródło wiedzy o sobie samym, swoich silnych i słabych stronach, obszarach do rozwoju, tym bardziej cenne, że może być wykorzystane przy tworzeniu ścieżki swojej kariery lub kontaktach z pracodawcą.

Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki

Od 8 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 17. edycji programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego. Program jest adresowany do studentek, doktorantek i habilitantek.

Warsztaty z zarządzania danymi badawczymi Warsztaty z zarządzania danymi badawczymi

Platforma Otwartej Nauki działająca w ramach ICM na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na kolejne warsztaty z zarządzania danymi badawczymi (Research Data Management – RDM)

Marcowe szkolenia z bazy Web of Science Marcowe szkolenia z bazy Web of Science

Jak wygląda proces selekcji źródeł do bazy WoS? Dlaczego indeksowana jest tylko pewna grupa czasopism? Jakie kryteria muszą spełniać materiały w bazie?
Wyświetlanie 6 - 10 z 100 rezultatów.
z 20