Nowe zarządzenia ws opłat za studia doktoranckie Nowe zarządzenia ws opłat za studia doktoranckie

W lipcu b.r. Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenia ws wysokości opłat pobieranych za świadczenie usług edukacyjnych.

XII edycja konkursu „Skomplikowane i proste". Młodzi naukowcy o swoich badaniach XII edycja konkursu „Skomplikowane i proste". Młodzi naukowcy o swoich badaniach

Rusza 12. edycja konkursu "Skomplikowane i proste" organizowanego przez miesięcznik Forum Akademickie. Na nagrodę mają szansę młodzi naukowcy, którzy najlepiej opiszą badania naukowe, w których brali udział.

Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017 Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiły się informacje dotyczące kredytów studenckich.

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017 Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiła się informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017.

Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów

Od 4 do 17 lipca trwa druga edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej.
Wyświetlanie 96 - 100 z 103 rezultatów.
z 21