Wykaz szkół Wykaz szkół

Wykaz szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z Politechniką Gdańską:

 

Wydział Architektury

  • Gdańskie Liceum Autonomiczne
  • Zespół Szkół Nr 1 w Sopocie (klasa architektoniczna)
     

Wydział Chemiczny

  • I Liceum  Akademickie im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
  • II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku
  • II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
  • Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Gdańsku CKZiU nr 2 w Gdańsku
  • Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
  • Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego w Gdańsku
     

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

  • III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni czytaj więcej»
  • I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Pniewskiego w Gdańsku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie
  • Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Tczewie
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
  • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • XX LO w Gdańsku im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
  • Liceum Ogólnokształcące  przy Zespole Szkół Katolickich im. bł. Jana Pawła II w Malborku
  • Technikum nr 4 w przy Zespole Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Gdańsku
  • I Liceum Ogólnokształcące w Malborku (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Malborku)
  • Technikum Informatyczne przy Zespole Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku*
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku
  • XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku*
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Technikum im. rtm. Witolda Pileckiego w Przodkowie
  • Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
      

Wydział Elektrotechniki i Automatyki

  • Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące CONRADINUM w Gdańsku
  • Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
  • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
     

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

  • IV LO w Gdańsku
  • I Akademickie LO w Gdyni (umowa wygasła)
  • Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 w Gdańsku
  • VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
  • I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (umowa wygasła)
  • II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • XII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • Zespół Szkół Handlowych w Sopocie
  • Sopockie Szkoły Autonomiczne
  • Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących im. Mariana Raciborskiego w Pruszczu Gdańskim
  • Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
  • XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
  • Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie
  • Zespół Szkół w Sadlinkach oraz Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska

  • Państwowe Szkoły Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku
  • Zespół szkół Technicznych im. Floriana Ceynowy w Kartuzach
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Bronisława Bukowskiego w Gdyni
  • Technikum Transportowe w Gdyni
     

Wydział Mechaniczny

  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gdańsku im. Jana III Sobieskiego (umowa wygasła)
  • Zespół Szkół Technicznych w Gdyni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
     

Wydział Oceanotechniki  i  Okrętownictwa

  • Zespół Szkół Technicznych w Gdyni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego (zespół rozwiązany, szkoły wejdą w skład CKZiU nr 1 w Gdyni)
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni
  • XIII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
     

Wydział Zarządzania i Ekonomii

  • X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku
  • Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  • Collegium Marianum. Liceum Katolickie w Pelplinie

 Centrum Języków Obcych
 

Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość

  • XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy w Gdańsku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Bronisława Bukowskiego w Gdyni
  • Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu
  • XIV Liceum Ogólnokształcące
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Centrum Sportu Akademickiego

  • Zespół Szkół Nr 8 w Gdańsku (XIV Liceum Ogólnokształcące)
     

Politechnika Gdańska

  • I LO im. Stefana Żeromskiego  w Pucku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Elblągu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Malborku
  • XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 52 — wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gdańsku (umowa patronacka)
  • Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku (umowa patronacka)
  • CKZiU nr 2 w Gdyni
  • Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skodowskiej-Curie w Sopocie

 

*brak umowy wykonawczej

Osoba kontaktowa:

mgr Martyna Szramek

marszram@pg.gda.pl

gmach B, pok. 201

347 25 65