Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie dla uczelni i jednostek naukowo-badawczych - możliwości finansowania projektów w perspektywie 2014-2020”

• Informujemy, że Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej" zapraszają na spotkanie informacyjne organizowane dnia 3 marca 2017 r., poświęcone możliwościom finansowania projektów uczelni i jednostek naukowo-badawczych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:

• możliwości finansowania projektów uczelni oraz jednostek naukowo-badawczych z regionalnego i krajowych programów operacyjnych,
    • finansowanie badań i innowacji w programie ramowym UE HORYZONT 2020,
    • możliwości finansowania działalności szkół wyższych w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej w perspektywie 2014-2020,
    • wsparcie udziału pomorskich uczelni w programach wspólnotowych,
    • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:
    Spotkanie odbędzie się w piątek 3 marca 2017 r. w godz. 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 (sala im. Lecha Bądkowskiego).

Zgłoszenia:
    Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 58 326 81 47, do dnia 2 marca 2017 r.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania dostępny tutaj.