Zaproszenie na szkolenie: Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020

• Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zapraszają na szkolenie "Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020 ", które odbędzie się 30 maja 2017 r. na Politechnice Gdańskiej, w Auli Gmachu Głównego.

Szkolenie skierowane jest do osób przygotowujących wnioski projektowe w konkursie TWINNING. Celem konkursu jest wzmocnienie instytucji w określonej dziedzinie badań poprzez utworzenie powiązań z co najmniej dwiema instytucjami o wiodącej pozycji na poziomie międzynarodowym.

Szczegóły dotyczące rejestracji i programu znajdą Państwo na stronie RPK Gdańsk w zakładce SZKOLENIA.