Przewodnik dla świeżo przyjętego kandydata

• Studencie pierwszego roku!

W tym miejscu umieszczona będzie lista obowiązkowych (tj. wymagających zaliczenia) kursów.

Prosimy Cię, abyś przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego regularnie odwiedzał tą stronę i weryfikował, czy zamieściliśmy już aktualną listę kursów.

Jednocześnie informujemy, że opublikowana lista może ulec zmianie, również po rozpoczęciu roku akademickiego.

Oceny/zaliczenia z przedmiotów pojawią się w Moja PG po zakończeniu sesji podstawowej - w przypadku braku oceny po zakończeniu sesji podstawowej należy się w pierwszej kolejności upewnić, czy dany kurs został wykonany i zaliczony na platformie eNauczania!

Należy pamiętać, że w okresie od lipca do sierpnia część kursów jest modyfikowana i uruchamiane są ich kolejne edycje - jeżeli nie rozwiązałeś kursu przed sesją podstawową i nie uzyskałeś oceny w czerwcu, powinieneś podejść do kursu ponownie we wrześniu, przed sesją poprawkową!

Poniżej zamieszczono listę obowiązkowych (wymagających zaliczenia) kursów, które musisz odbyć na początku pierwszego semestru (dotyczy osób, które rozpoczynają studia w październiku 2016 r.):

Kurs dla studentów studiów II stopnia: