HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Zwiększone dofinansowanie w Erasmusie! 2 maja - zamknięte Kursy językowe dla studentów PG wyjeżdżających na Erasmusa+
Dla studentów
Dla pracowników

Nowe stypendium dla studentów – Pilnie poszukiwani kandydaci

• Szanowni Studenci,

European Funding Guide do naszego nowego programu „stypendium dla oszczędzających“ poszukuje oszczędnych studentów, którzy organizują swoje studia w sposób kreatywny i pomysłowy, przy wykorzystaniu małej ilości pieniędzy. To stypendium będzie rozdawane niezależnie od ocen, semestru i kierunku.
    W sumie będą rozdawane 3 stypendia, gdzie każde zawiera finansowanie w wysokości 1 300 Złotych miesięcznie, przez okres 12 miesięcy. Więcej szczegółów: https://www.mojekupony.pl/stypendium

12 000 innych stypendiów: Oprócz powyższego, istnieje ponad 12 000  innych programów stypendialnych, które również mogą być dla Was ciekawe. Kilkukrotnie nagradzana wyszukiwarka stypendiów www.european-funding-guide.eu pokaże wam przy niewielkiej ilości kliknięć, które z 10-15 programów stypendialnych oraz innych form wsparcia są dla Was odpowiednie. Umożliwia to skomplikowany system dopasowywania wyników, który porównuje Wasz profil z programami stypendialnymi w naszej bazie danych. European Funding Guide to największa platforma stypendialna w Europie, na której znajduje się ponad 12 000 programów stypendialnych (wartość całkowita: 27 miliardów €/rok).

3 powody, dla których koniecznie powinniście ubiegać się o stypendium:

1. 28+ kryteriów, które decydują o Twoich szansach, np. miejsce urodzenia, kierunek studiów lub płeć. Na początku nikt nie wie, czy ma szanse na stypendium. Może się udać nawet bez dobrych ocen!
    2. 27 miliardów € w formie stypendiów dostępne jest co roku w Europie
    3. Większość organów wydających stypendia otrzymuje zbyt mało aplikacji.  W każdym roku kilka milionów Euro zostaje niewykorzystane, ponieważ nikt się o nie nie stara.

PS: Moja rada dla Was: szukajcie stypendium już teraz, ponieważ wiele fundacji oferuje tylko jeden termin ostateczny. Jeżeli przegapicie ten termin, szansa na stypendium przepadnie. A szukanie trwa zaledwie 2 minuty!

Stefan Baier
    Główna siedziba Stypendium Polska
    ItS Inicjatywa dla przejrzystości w dotacjach edukacyjnych gUG (ItS Initiative für transparente Studienförderung gemeinnützige UG (haftungsbeschränkt))
    Rheinsberger Str. 17
    10115 Berlin
    Phone : +49 (0) 30 / 120 879 97
    Mob. : +49 (0) 157 / 923 462 91
    Mail: baier@european-funding-guide.eu
    Web: www.european-funding-guide.eu

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.