HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

Zwiększone dofinansowanie w Erasmusie! 2 maja - zamknięte
Dla studentów
Dla pracowników

Praktyka / praca w Niemczech?

• Szukasz miejsca na praktykę (staż) / możliwości kształcenia w zawodzie (przyuczenia do zawodu) / pracy w Niemczech?

Posiadasz ukończone szkolenie zawodowe lub kwalifikacje zawodowe na poziomie uniwersyteckim (dyplom uniwersytecki) i chcesz zacząć pracować albo odbyć praktykę w Niemczech (region północnej Turyngii)?

Porjekt Europa Service Nordthueringen jest finansowany ze środków EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej) i ma na celu bezpłatne wsparcie obcokrajowców zainteresowanych w znalezieniu pracy w wyuczonym zawodzie, praktyki czy możliwości kształcenia w zawodzie na terenie północnej Turyngii.

Pomagamy w skontaktowaniu się z potencjalnymi pracodawcami, jak również z instytucjami, które służą pomocą/informacjkami w następujących kwestiach: uznawanie kwalifikacji zawodowych, szkoły językowe, właściwe urzędy...

Jesteś zaintersowany? Skontaktuj się z nami: http://www.esn.bic-nordthueringen.de
    esn@bic-nordthueringen.de
    www.facebook.com/ESN.BIC

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.