HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

 

 

 

GODZINY PRZYJMOWANIA STUDENTÓW WYJEŻDŻAJĄCYCH
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Discover Europe - konkurs fotograficzny Opowiedz nam o plusach swojego wyjazdu z Erasmusa+
UWAGA!!
W związku z błędem w systemie wyświetlanie kolejnych stron newsów w zakładkach poniżej: "Dla pracowników" oraz "Wydarzenia" odbywa się poprzez kliknięcie na pożądaną zakładkę (Dla pracowników lub Wydarzenia), następnie na dole strony na znaczek strzałki sugerujący przejście na kolejną stronę z newsami danej zakładki, następnie ponowne kliknięcie na nazwę pożądanej zakładki (Dla pracowników lub Wydarzenia). W przeciwnym wypadku będą widoczne tylko i wyłącznie newsy "Dla studentów".
Problem ten NIE dotyczy zakładki "Dla studentów". 
Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

Praktyka / praca w Niemczech?

 • Szukasz miejsca na praktykę (staż) / możliwości kształcenia w zawodzie (przyuczenia do zawodu) / pracy w Niemczech?

  Posiadasz ukończone szkolenie zawodowe lub kwalifikacje zawodowe na poziomie uniwersyteckim (dyplom uniwersytecki) i chcesz zacząć pracować albo odbyć praktykę w Niemczech (region północnej Turyngii)?

  Porjekt Europa Service Nordthueringen jest finansowany ze środków EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej) i ma na celu bezpłatne wsparcie obcokrajowców zainteresowanych w znalezieniu pracy w wyuczonym zawodzie, praktyki czy możliwości kształcenia w zawodzie na terenie północnej Turyngii.

  Pomagamy w skontaktowaniu się z potencjalnymi pracodawcami, jak również z instytucjami, które służą pomocą/informacjkami w następujących kwestiach: uznawanie kwalifikacji zawodowych, szkoły językowe, właściwe urzędy...

  Jesteś zaintersowany? Skontaktuj się z nami: http://www.esn.bic-nordthueringen.de
  esn@bic-nordthueringen.de
  www.facebook.com/ESN.BIC


Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.