HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Discover Europe - konkurs fotograficzny Opowiedz nam o plusach swojego wyjazdu z Erasmusa+
UWAGA!!
W związku z błędem w systemie wyświetlanie kolejnych stron newsów w zakładkach poniżej: "Dla pracowników" oraz "Wydarzenia" odbywa się poprzez kliknięcie na pożądaną zakładkę (Dla pracowników lub Wydarzenia), następnie na dole strony na znaczek strzałki sugerujący przejście na kolejną stronę z newsami danej zakładki, następnie ponowne kliknięcie na nazwę pożądanej zakładki (Dla pracowników lub Wydarzenia). W przeciwnym wypadku będą widoczne tylko i wyłącznie newsy "Dla studentów".
Problem ten NIE dotyczy zakładki "Dla studentów".
Dla studentów
Dla pracowników

Professional Summer School Helsinki 2017

• Professional Summer School Helsinki 2017 is now open for applications!

Professional Summer School 2017, organised by Haaga-Helia, Laurea and Metropolia Universities of Applied Sciences, offers students Digital Wellbeing Sprint 2017 and other professional studies in Summer 2017.

Open innovation is the stairway to excellence! Digital Wellbeing Sprint 2017 on 11.-18. August is an intensive week during which students have an opportunity to innovate together with other students, companies, the public sector and the third sector. In addition, a good variety of other courses is offered during the summer. An exciting cultural programme will be offered during the summer school as well!

For more information and registration, please see: https://www.laurea.fi/opiskelu-ja-hakeminen/opintojen-kulku/professional-summer-school

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.