HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Oferta studiów doktoranckich we Francji (Nicea) Zwiększone dofinansowanie w Erasmusie!
Dla studentów
Dla pracowników

Szkoły Letnie w Europie

• Drodzy Studenci!

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w szkole letniej na jednej z uczelni europejskich, zapraszamy na stronę-wyszukiwarkę ofert: http://www.summerschoolsineurope.eu/

Szkoła letnia to tematyczny kurs oferowany w okresie wakacyjnym, który zwykle trwa ok. 2-4 tygodni. W ramach szkoły letniej student otrzymuje punkty ECTS. W programie oprócz zajęć, oferowane są różne aktywności kulturalne i turystyczne. Większość szkół letnich jest odpłatna, ale istnieją również i te bez opłat. Każda ze szkół ma odrębne wymagania, terminy, zasady aplikacji, warunki zakwaterowania, itp.

Wszelkie koszty związane z wyjazdem i uczestnictwem w wybranej szkole letniej pokrywa student.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.