HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Discover Europe - konkurs fotograficzny Opowiedz nam o plusach swojego wyjazdu z Erasmusa+
UWAGA!!
W związku z błędem w systemie wyświetlanie kolejnych stron newsów w zakładkach poniżej: "Dla pracowników" oraz "Wydarzenia" odbywa się poprzez kliknięcie na pożądaną zakładkę (Dla pracowników lub Wydarzenia), następnie na dole strony na znaczek strzałki sugerujący przejście na kolejną stronę z newsami danej zakładki, następnie ponowne kliknięcie na nazwę pożądanej zakładki (Dla pracowników lub Wydarzenia). W przeciwnym wypadku będą widoczne tylko i wyłącznie newsy "Dla studentów".
Problem ten NIE dotyczy zakładki "Dla studentów".
Dla studentów
Dla pracowników

UWS International Summer School 2017 - Applying and Module Selection

• At UWS, we are delighted to invite you to visit Scotland and to participate in our 2017 International Summer School (ISS).

I would like to remind you that the application process is now open! http://www.uws.ac.uk/international-summer-school/

Applicants should select ‘International Summer School’ when they apply to study. Students can advise which modules they would like to study by either using a free text box such as ‘Please provide details of qualifications you hold or are currently working towards’ or uploading a word document listing their module choices.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.