HUMAN DEVELOPMENT REPORT 2015

PON - WT: 11.00 - 15.00
ŚR - CZW: 8.00 - 11.00
PT: ZAMKNIĘTE
Oferta studiów doktoranckich we Francji (Nicea) Zwiększone dofinansowanie w Erasmusie!
Dla studentów
Dla pracowników

Zwiększone dofinansowanie w Erasmusie!

• Narodowa Agencja Programu Erasmus+ podjęła decyzję o zwiększeniu dofinansowania dla PG na realizację mobilności z krajami programu w roku akademickim 2016/17 o 129 tys. euro.

Dzięki zwiększonym środkom finansowym PG będzie mogła podjąć następujące działania:

1. umożliwić pracownikom realizację większej liczby wyjazdów zarówno w celach dydaktycznych jak i szkoleniowych (maksymalny okres finansowania danego pobytu nie może przekroczyć 5 dni);
    2. przyznać studentom dofinansowanie na cały okres mobilności zarówno w przypadku wyjazdów na studia jak i na praktyki.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich pracowników zainteresowanych kolejnymi wyjazdami w ramach programu do zgłaszania się do DMWA.

Wyjazdy można realizować do dnia 30.09.2017.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.