Aktualności Aktualności

21 marca 2017 - Zaproszenie na fonał i uroczyste podsumowanie

 • Politechnika Gdańska zaprasza liderów konkursu „Od szkolniaka do żaka” na III etap (finał), który odbędzie się 06.04.2017 o godzinie 11.00 w Sali nr 1 i 2 w budynku NanoB\CNMiKnO  ul. Siedlicka 2. budynek nr 18 na mapie kampusu.

  Ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród i dyplomów nastąpi na uroczystym podsumowaniu III edycji konkursu „Od szkolniaka do żaka” w dniu 10.04.2017 o godzinie 10.30 w Sali Senatu Politechniki Gdańskiej  w Gmachu Głównym. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich finalistów wraz z opiekunami.


16 marca 2017 r. Zmiana w regulaminie

 • Ze względów organizacyjnych została wprowadzona zmiana w Regulaminie Konkursu w pkt. III , ETAP III – FINAŁ.

  Było:

  "Wyniki z etapu III zostaną ogłoszone w tym samym dniu. Program etapu III zostanie dołączony do listy finalistów z dwóch pierwszych etapów i wysłany do szkół."

  Jest:

  "Program etapu III zostanie dołączony do listy finalistów z dwóch pierwszych etapów i wysłany do szkół."


16 marca 2016

 • W zakładce "Zadania" zostały umieszczone rozwiązania zadań z drugiego etapu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi.


15 grudnia 2016

 • W zakładce "Zadania" zostały umieszczone rozwiązania zadań z etapu pierwszego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi.


6 grudnia 2016

 • W zakładce "Zadania" zostały opublikowane zestawy do drugiego etapu Konkursu. Serdecznie zachęcamy do zmierzenia się z nimi.

  Termin nadsyłania rozwiązań upływa 31 stycznia 2017 r.

  Życzymy powodzenia.


11 października 2016 r.

 • Wystartowała trzecia już edycja konkursu matematycznego "Od szkolniaka do żaka". W zakładce "Zadania" zostały opublikowane zestawy do pierwszego etapu. Serdecznie zachęcamy do zmierzenia się z nimi.

  Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w REGULAMINIE

  Życzymy powodzenia.