Mamy zaszczyt przedstawić listę uczestników Konkursu I. poziomu dla klas V,VI szkoły podstawowej, którzy zdobyli jak do tej pory największą liczbę punktów:

 

Nazwisko Imię Szkoła I etap II etap finał Σ
Banaszczyk Marta Towarzystwo Edukacyjne Vizja 25 25 5 55
Chabraszewski Artur Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 24 25 11 60
Chmielewska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku 24 25 15 64
Cużytek Cezary Społeczno Językowa Szkoła Podstawowa 25 24 15,5 64,5
Dawidowska Joanna Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 25 25 19,5 69,5
Grządziel Filip Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni 25 25 11,5 61,5
Gwóźdź Aleksander Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku 25 25 19,5 69,5
Jacewicz Paweł Szkoła Podstawowa CET w Kowalach 25 25 13 63
Jaworski Lucjan Szkoła Podstawowa, Damnica 25 25 20 70
Kaczmarek Lidia Pozytywna Szkoła Podstawowa 25 24 7 56
Kamień Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie 24 25 14,5 63,5
Karaczewski Adam Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni 24 25 25 74
Kiryk        Kamil Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie 25 24 16 65
Krzebietke      Piotr Szkoła Podstawowa nr 8 w Wjherowie 24 25 15,5 64,5
Krzyżańska        Julia Szkoła Podstawowa nr 2 25 25 4,5 54,5
Kujawski        Piotr Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku 25 24 22,5 71,5
Lipka        Zofia Pozytywna Szkoła Podstawowa 25 25 11,5 61,5
Łucka        Olga Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku 25 25 12 62
Łucka Zofia Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku 25 25 2 52
Palikowska    Olga    Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa 25 25 18 68
Płoszaj Weronika Towarzystwo Edukacyjne Vizja 24 25 17 66
Rogacka  Amelia  Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 25 25 19 69
Słonina Marcin Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni 24 25 1,5 50,5
Starzewski Michał    Szkoła Podztawowa nr 5 w Kwidzynie 25 24 14 63
Staśkiel  Adam    Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku 25 25 9,5 59,5
Stencel  Barbara zkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku 24 25 8 57
Szymczak    Dominika    Szkoła Podstawowa nr 24 w Gdańsku 25 25 20,5 70,5
Treder Alicja Szkoła Podstawowa w Kiełpinie 24 25 20,5 69,5
Wasiuta Aleksandra ZS nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie 25 25 14 64
Wiśniewski    Szymon    Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku 25 25 10 60
Zduńczyk    Julia    Pozytywna Szkoła Podstawowa 25 24 10,5 59,5