Recital fortepianowy Katarzyny Popowej-Zydroń

  • Prawdziwa uczta muzyczna szykuje się dla miłośników muzyki Chopina. A jak te kompozycje wybrzmią w interpretacji przewodniczącej jury XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina?

    Już w środę 11 stycznia Katarzyna Popowa-Zydroń zagości w Politechnice Gdańskiej i wystąpi z recitalem fortepianowym.  

    Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety w cenie 30 zł dostępne będą w holu Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej 9 i 10 stycznia oraz na dwie godziny przed występem. Można je rezerwować najpóźniej do 5 stycznia, wysyłając wiadomość na adres gdansk@chopin.pl lub dzwoniąc pod numer 508 538 483 w godzinach 11.00-16.00.


 


Politechnika Otwarta od 25 lat inicjuje wydarzenia o różnym charakterze promujące wartości artystyczne, a także myśl naukową i techniczną w formie popularnych, otwartych i bezpłatnych spotkań na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej.

Politechnika Otwarta zaprasza wiele ciekawych osobowości ze świata nauki, kultury i sztuki, organizuje koncerty muzyczne, wykłady i odczyty, prezentuje wystawy i ekspozycje. Poprzez swoją działalność integruje  środowiska akademickie i społeczność lokalną.