Wystawa malarstwa ŚWIAT JEST PIĘKNY

 •  

  Rektor i Senat Politechniki Gdańskiej,
  w ramach Politechniki Otwartej
  zapraszają na wernisaż wystawy pt.

   

   

  ŚWIAT JEST PIĘKNY


   

  TOMASZ GROMA

   

   

   

   

   


  9 stycznia 2017 r., godz. 12.00
  Hol przed Biblioteką 
   Gmach Główny Politechniki Gdańskiej, parter
  ul. G. Narutowicza 11/12, Gdańsk

   

  Wystawa dostępna jest do 10 lutego 2017 r.

  Wstęp wolny

  Tomasz Groma (rocznik ’79) jest absolwentem Wydziału Biotechnologii Politechniki Łódzkiej. Na tej samej uczelni ukończył również studia podyplomowe Bezpieczeństwo i Higiena i tym zagadnieniem zajmuje się zawodowo.

  Chociaż sztukami malarskimi interesował się od dzieciństwa, nie ukończył żadnej formalnej szkoły w tym kierunku. Pasję i zamiłowanie do sztuki odziedziczył po ojcu, absolwencie ASP, oraz babci, która również zajmowała się malarstwem. Ulubione techniki Tomasza Gromy to olej i akryl na płótnie, a tematyka to głównie pejzaże leśne, górskie i marynistyka.

   

   
   
   

 


Politechnika Otwarta od 25 lat inicjuje wydarzenia o różnym charakterze promujące wartości artystyczne, a także myśl naukową i techniczną w formie popularnych, otwartych i bezpłatnych spotkań na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej.

Politechnika Otwarta zaprasza wiele ciekawych osobowości ze świata nauki, kultury i sztuki, organizuje koncerty muzyczne, wykłady i odczyty, prezentuje wystawy i ekspozycje. Poprzez swoją działalność integruje  środowiska akademickie i społeczność lokalną.