Zakończenie naboru na studia stacjonarne I stopnia już za:

Rozpoczęcie rekrutacji na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia już za:

Wyniki rekrutacji dodatkowej

• Kandydacie!

Na twoim koncie kandydata zostały opublikowane OSTATECZNE wyniki dodatkowego postępowania rekrutacyjnego na studia II stopnia. Zaloguj się na swoje konto aby je sprawdzić.

>> Sprawdź wyniki <<

Lista jest ostateczna i nie ulegnie żadnym zmianom.

Decyzje o przyjęciu / nieprzyjęciu zostaną rozesłane przez dane Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne w przyszłym tygodniu.

Od otrzymanej decyzji masz prawo odwołać się w ciągu 14 dni od jej odbioru. Odwołanie należy złożyć za pośrednictwem organu, który wydał decyzję. Podstawą odwołania może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia.

Pamiętaj! Od tego momentu wszelkie problemy należy załatwiać w DZIEKANACIE wydziału nie w komisji rekrutacyjnej.