Harmonogram rekrutacji na studia II stopnia na semestr letni 2016/2017

Data Zdarzenie
9.01.2017
poniedziałek
Uruchomienie naboru w systemie eRekrutacja na studia II stopnia. Załóż/Zaloguj się i uzupełnij konto rekrutacyjne oraz złóż komplet dokumentów do właściwej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w godzinach jej urzędowania. (UWAGA! Nie wszystkie Komisje przyjmują dokumenty od pierwszego dnia naboru!)
08.02.2017
środa

KIERUNEK ARCHITEKTURA: Koniec naboru na studia II stopnia na semestr letni 2016/2017. Ostatni dzień na:

13.02.2017
poniedziałek

INNE KIERUNKI*: Koniec naboru na studia II stopnia na semestr letni 2016/2017. Ostatni dzień na:

17.02.2017
piątek
Wyniki postępowania rekrutacyjnego zostaną opublikowane na twoim koncie rekrutacyjnym około godziny 14:00.
23.02.2017
czwartek
Rozpoczęcie zajęć w semestrze letnim.

*inne kierunki – wszystkie kierunki na które prowadzony jest nabór, poza kierunkiem Architektura

Pamiętaj że:

  • blokada danych na twoim koncie rekrutacyjnym nastąpi w momencie gdy zakończy się nabór na dany kierunek bądź w przypadku zatwierdzenia twojej kandydatury na podstawie złożonych dokumentów
  • składasz jeden komplet dokumentów - na wydział kierunku pierwszej preferencji

Logowanie:

  • jeśli posiadasz już konto w systemie moja.pg powinieneś z niego korzystać podczas rekrutacji (Studenci, absolwenci i pracownicy PG)
  • jeśli dokonywałeś już kiedykolwiek rejestracji konta w systemie https://rekrutacja.pg.gda.pl/, twoje konto jest aktywne i powinieneś z niego korzystać (Kandydaci)

 

UWAGA! Samo założenie konta rekrutacyjnego nie wystarczy! Należy złożyć również komplet dokumentów w określonym w harmonogramie terminie oraz w godzinach urzędowania danej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej! Lista przyjętych jest tworzona w oparciu o rekrutację elektroniczną i złożony komplet dokumentów. Niedokonanie jednej z tych czynności przekreśli Twoją szansę na przyjęcie do grona studentów Politechniki Gdańskiej.
Zanim wybierzesz się do danej komisji, zapoznaj się z godzinami jej urzędowania. Jeśli wysyłasz dokumenty pocztą, koniecznie napisz do komisji rekrutacyjnej jakiego wydziału mają one trafić. Za błędnie bądź zbyt ogólnie zaadresowane listy Politechnika Gdańska nie ponosi odpowiedzialności w przypadku gdy nie dotrą one na czas do odpowiedniej komisji z powodu braku informacji o wydziale.