Harmonogram atrakcji na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki w ramach POLITECHNIKI OPEN 21 marca 2017 roku

Godziny otwarcia

Nazwa laboratorium

Nr sali

Nazwa katedry

Liczebność grupy

9:00-16:00

Laboratorium Robotów Mobilnych

(warsztaty Koła Naukowego SKALP)

551EA

Katedra Systemów Automatyki

Bez ograniczeń

9:00-15:00

Laboratorium Robotów Przemysłowych

63EA

Katedra Systemów Automatyki

16

9:00-14:00

Prezentacja nowego kierunku: Inżynieria Danych

633EA

Katedra Inżynierii Oprogramowania

15

9:00-13:00

Laboratorium Technologii VoIP

605EA

Katedra Sieci Teleinformacyjnych

12

9:00-13:00

Laboratorium Projektów i Dyplomów

616EA

Katedra Sieci Teleinformacyjnych

12

9:00-13:00

Laboratorium Sieci Transmisji Informacji

618EA

Katedra Sieci Teleinformacyjnych

12

9:00-13:00

Wystawa projektów studenckich

Hol budynku NE

Wszystkie katedry na WETI

Bez ograniczeń

10:00-13:00

Laboratorium sieciowe

142EA/ 204EA

Katedra Teleinformatyki

20

10:00-13:00

Informatyki w medycynie

101EA

Katedra Inżynierii Biomedycznej

12

9:00-12:00

SMART HOME

442EA/ 443EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

10

9:00-12:00

Laboratorium Systemów Wizualizacji Informacji

338EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

12

9:00-12:00

Laboratorium Układów Elektronicznych

322EA

Katedra Systemów Mikroelektronicznych

15

10:00-12:00

Laboratorium Innowacyjnych Zastosowań Informatyki wraz z Monitorem Emocji

01EA

Katedra Inżynierii Oprogramowania

10

10:00-12:00

Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Elementów

353EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

12

9:00-11:00

KASKLab

527EA/ 514EA

Katedra Architektury Systemów Komputerowych

20

10:00-11:00

Laboratorium Optycznej Tomografii Koherentnej

35EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

7

11:00-12:00

Laboratorium Optycznych Pomiarów Biomedycznych

203EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

10

12:00-13:00

Laboratorium Systemów Trankingowych i Radia Programowalnego

407EA

Katedra Systemów i Sieci Radiokomunikacyjnych

15

12:00-13:00

Środowiskowe Laboratorium Systemów Łączności Bezprzewodowej do Zastosowań Specjalnych

408 EA

Katedra Systemów i Sieci Radiokomunikacyjnych

15

9:15-12:00

Komora bezechowa

802EA

Katedra Systemów Multimedialnych

10

9:15-12:00

Laboratorium udźwiękawiania filmów

728EA

Katedra Systemów Multimedialnych

15

11:15-12:00

Spotkanie z władzami wydziału

AUD 1 EA

 

Bez ograniczeń

12:15-13:00

Integracji Systemów Automatyki

367NE

Katedra Systemów Decyzyjnych i Robotyki

15

14:15-15:00

Laboratorium Układów Scalonych i Programowalnych

308EA

Katedra Systemów Mikroelektronicznych

15

8:00-12:30

Laboratorium Metrologii

222 EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

15

8:30-10:00

SMART HOME

442 EA/ 443EA

Katedra Metrologii i Optoelektroniki

10

10:00-11:30

Laboratorium programowalnych sterowników logicznych

541EA

Katedra Systemów Decyzyjnych i Robotyki

15

9:30-11:30

Reżyserka - studio nagraniowe

41EA

Katedra Systemów Multimedialnych

10

9:30-11:30

Laboratorium animacji Motion Capture

216NE

Katedra Systemów Multimedialnych

12

10:15-11:45

Laboratorium Systemów i Technologii Geoinformatycznych

643EA

Katedra Systemów Geoinformatycznych

18

12:15-13:45

Laboratorium Technologii Mobilnych

162EA

Katedra Systemów Geoinformatycznych

18