.

Spotkanie świąteczne Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów z kierownictwem Uczelni.

• W dniu 19 grudnia 2016 roku, w Sali Senatu PG, miało miejsce spotkanie świąteczne Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz działającego przy Stowarzyszeniu Politechnicznego Klubu Biznesu PKB+ z kierownictwem Uczelni w osobach: JM Rektora, prof. Jacka Namieśnika, Panów Prorektorów: prof. Piotra Dominiaka, prof. Janusza Smulko i prof. Janusza Cieślińskiego oraz Pana Marka Tłoka, kanclerza PG.

W świątecznej atmosferze kol. Ryszard Trykosko, przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów oraz prof. Jacek Namieśnik w krótkich wystąpieniach przedstawili najważniejsze sprawy nurtujące środowisko absolwentów oraz Uczelnię. Przewodniczący SAPG złożył na ręce JM Rektora serdeczne podziękowania za okazywaną na co dzień przychylność do działań Stowarzyszenia.

Uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2017 Roku.

Świąteczno-noworoczne życzenia do uczestników spotkania skierował również uczestniczący w spotkaniu Pan Jerzy Jerkiewicz, prezes Zarządu Pracodawców Pomorza.