Wyniki wyborów z dnia 28.10.2016 do URD kadencji 2016/2017

• Przedstawicielami doktorantów Wydziału Chemicznego  do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Anna Kuczyńska-Łażewska
    • Anna Ordyszewska
    • Paulina Parcheta
    • Maria Rybarczyk
    • Mateusz Woźniak

Ze względu na brak kandydatów, 3 mandaty dla przedstawicieli Wydziału Chemicznego w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Tomasz Chludziński
    • Jan Cychnerski
    • Mateusz Ficek
    • Adam Korzeniewski
    • Marek Tatara

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki do URD  został wybrany Emilian Piesik.

Ze względu na brak kandydatów, 2 mandaty dla przedstawicieli Wydziału Elektrotechniki i Automaty w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w URD zostali wybrani:

• Kacper Dzierzgowski
    • Piotr Kupracz
    • Krzysztof Zagórski

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  w URD zostali wybrani:

• Natalia Gietka
    • Mateusz Wiszniewski
    • Paweł Wielgat
    • Beata Zima

Ze względu na brak kandydatów, 2 mandaty dla przedstawicieli Inżynierii Lądowej i Środowiska w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Architektury w URD  zostali wybrani:

• Hanna Olbracht-Prondzyńska
    • Igor Szóstakowski
    • Anna Półtorzycka (Łopacka)

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielem doktorantów Środowiskowego Studium Doktoranckiego przy Wydziale Mechanicznym  do Uczelnianej Rady Doktorantów został wybrany Piotr Andrzejewski.

Ze względu na brak kandydatów, 4 mandaty dla przedstawicieli ŚSD Mech w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających

W wyborach które odbyły się 23.09.2016 przedstawicielami doktorantów Wydziału Zarządzania i Ekonomii do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Emilia Nagucka
    • Wioletta Kukier