Konferencja OPTO 2016

 • Zapraszamy na konferencję OPTO2016 organizowaną na Wydziale ETI! Dla doktorantów PG udział w konferencji jest darmowy.

  Więcej informacji na temat konferencji i jej programu można znaleźć tutaj.  

  Jak komuś nie chcę się czytać można też obejrzeć film! :)


II Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Mała, Wielka Nauka.

 • „Innowacje i idee przyszłości”

  Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów do wzięcia udziału w konferencji naukowej: Mała wielka nauka – Innowacje i idee przyszłości. Jest to inicjatywa podjęta przez Łódzkie Porozumienie Doktorantów, która ma na celu wymianę dobrych praktyk młodego środowiska naukowego i podkreślenie istotnej roli doktorantów w rozwoju polskiej nauki.

  W trakcie dwóch dni konferencji przedstawione zostaną osiągnięcia naukowe doktorantów, poprzedzone wykładami znakomitych naukowców. Wystąpienia ustne zostaną przedstawione w 3 blokach tematycznych (chemia i technologia chemiczna, biotechnologia i nauki medyczne, nauki techniczne). Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników badań podczas sesji posterowych.

  Opłata konferencyjna wynosi 150zł (cena zawiera udział w konferencji, materiały konferencyjne, 2 obiady oraz udział w atrakcji wieczoru). Przewidziane jest także wydanie artykułów pokonferencyjnych w formie płyty CD z nadanym numerem ISBN.

  Wszystkich chętnych zachęcamy do rejestracji, w terminie od 31 sierpnia do 2 października 2015r.

  W odpowiedzi na Wasze prośby przedłużamy czas rejestracji o dwa tygodnie. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie konferencji: 

  http://www.mala-wielka-nauka.pl/

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!