PROGRAM "Impuls do biznesu" - aplikuj do programu - zdobądź pieniądze na realizację swoich pomysłów.

 •  

  Impuls do biznesu to program skierowany do szerokiego grona zainteresowanych pozyskaniem finansowego wsparcia – począwszy od osób, którym zrodził się kapitalny pomysł na biznes, skończywszy na firmach o ugruntowanej pozycji, które chcą zwiększyć skalę działalności lub zaistnieć na nowych rynkach.

   

  Kolejna, tegoroczna czwarta edycja programu Impuls do Biznesu, który współtworzą VRP – firma z sektora private capital oraz redakcja dziennika „Puls Biznesu”, umożliwia przedsiębiorcom oraz osobom z kapitalnymi pomysłami na biznes, zdobycie nie tylko nagrody w wysokości nawet 100 000 zł, ale też pozyskanie 10 milionów złotych kapitału na realizację zwycięskich projektów zainwestowanego przez VRP.

  Szanse na dofinansowanie mają innowacyjne pomysły ze wszystkich branż, przy czym w tym roku, po raz pierwszy, wyodrębniliśmy osobną kategorię Impuls dla medycyny przeznaczoną dla projektów z branży medycznej i ochrony zdrowia, czyli najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych gałęzi biznesu. Poszukujemy pomysłów, dzięki którym Polacy będą mogli lepiej dbać o swoje zdrowie, mniej chorować, a w przypadku choroby – szybciej wracać do zdrowia. 


  Zgłoszenia przyjmowane są do 17 marca, a w czerwcu, podczas uroczystej kolacji dla finalistów, poznamy laureatów tegorocznej edycji.

  Potrzebujesz wsparcia kapitałowego w prowadzeniu działalności? Znajdź właściwego partnera. Zgłoś się do programu „Impuls do biznesu”.

  Szczegóły na temat programu "Impuls do biznesu" wraz z regulaminem:
  https://www.pb.pl/impuls/regulamin/


Student wynalazca - edycja VII Student wynalazca - edycja VII

Student wynalazca - edycja VII

Politechnika Świętokrzyska zaprasza do udziału w VII...

Mała ustawa o innowacyjności Mała ustawa o innowacyjności

Mała ustawa o innowacyjności

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie...

European Inventor Award 2017 European Inventor Award 2017

European Inventor Award 2017

European Inventor Award Wyłońmy wynalazcę dla roku...

SYNChem SYNChem

SYNChem

Nabór wniosków do Działania 4.1, Poddziałanie 4.1.1...