Wydarzenia towarzyszące

17-19 stycznia - XXXVII Zjazd Forum Uczelni Technicznych

30 kwietnia - konferencja eTechnologie w Kształceniu Inżynierów (e-Technologies in Engineering Education). Więcej informacji o konferencji.

8 maja - II konferencja z cyklu "Ekonomia Kultura Wartości"  zatytułowana "W poszukiwaniu wartości"

17-18 czerwca - XII Konferencja "Technologia Obróbki przez Nagniatanie - TON'14". Więcej informacji o konferencjiZgłoszenie wstępne oraz Instrukcja dla autorów

26-28 czerwca - V Konferencja Naukowo-Techniczna "Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych"

1-5 lipca - Międzynarodowa Konferencja "OPTO-Meeting for Young Researchers & SPIE Student Chapter Meeting 2014"

13-16 września - XIX Międzynarodowe Seminarium Metrologów i XLVI Międzyuczelniana Konferencja Metrologów na Politechnice Gdańskiej. Więcej informacji o konferencji.

15 września - 30 października - Wystawa plenerowa "Nauka gdańska - nie tylko Heweliusz"

7 listopada - Międzynarodowe targi pracy International Career Day. Więcej informacji o targach.

27-28 listopada - II Międzynarodowa Polsko-Ukraińska Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Aktualne problemy konstrukcji metalowych", połączona z jubileuszem 80-lecia urodzin profesora Jerzego Ziółko. Więcej informacji o konferencji.