#CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Czy MASZ TALENT? Czy świadomie go rozwijasz? Czy masz możliwość wykorzystania swoich unikalnych umiejętności w pracy zawodowej? A może jeszcze nie odkryłaś/odkryłeś swoich talentów?  Politechnika Otwarta zaprasza na spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, tym razem w wyjątkowej formule dyskusji ekspertów połączonej z występem muzycznym.

 

Początek roku to dla wielu z nas czas postanowień. Planujemy zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub nareszcie znaleźć czas na rozwój swoich talentów i zainteresowań: sportowych, artystycznych, naukowych i innych.

Przyjdź na spotkanie #CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju i przekonaj się, że talent można odkryć i warto rozwijać w każdym wieku. Odpowiemy na pytania, jak odkrywać osobiste talenty, dlaczego tak ważne jest ich doskonalenie oraz jakie są psychologiczne pułapki talentu. Opowiemy, jakie pomysły na „wyławianie” talentów i wspieranie ich rozwoju mają nowoczesne przedsiębiorstwa. Pokażemy wyniki badań naukowych, które wskazują na źródła talentów i znaczenie pracy nad talentem.

Politechnika Otwarta zaprasza wszystkie osoby, dla których ważne jest, by rozwijać swoje talenty, a w szczególności:

  • Młodzież licealną i studentów – osoby wchodzące w dorosłość i zastanawiające się, czy i jak mogą wykorzystać swoje talenty w przyszłym życiu zawodowym
  • Rodziców pragnących wspierać swoje dzieci w rozwijaniu talentów
  • Osoby poszukujące satysfakcji i możliwości rozwoju w życiu zawodowym
  • Osoby poszukujące swoich talentów i zainteresowań, które mogłyby realizować „po godzinach”
  • Osoby które zakończyły już karierę zawodową i nareszcie mają czas na rozwijanie swoich talentów lub poszukują ciekawego zajęcia.

O talentach opowiedzą: dr Beata Krawczyk-Bryłka (Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii) – z punktu widzenia psychologii i nauk o zarządzaniu oraz Ewa Szczepkowska (Jeppesen) – z perspektywy międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Swoje talenty zaprezentuje na żywo zespół White Chocolate Trio – trójka młodych artystów, którzy na co dzień pracują w różnorodnych branżach, a po godzinach grają i śpiewają na scenie. Marta Raźniaczyk, Krzysztof Basiński i Marek Grącki opowiedzą również, kiedy odkryli w sobie talent, jak godzą występy z pracą i życiem osobistym oraz co im daje wspólne granie.

 

#CiekawiNauki - Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Kiedy? 31 stycznia (piątek), godz. 18.00

Gdzie? Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Dziedziniec Heweliusza

Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona.

REJESTRACJAhttps://bilety.pg.edu.pl/event/ciekawinauki-masz-talent/

Wstęp na wydarzenie możliwy jest po okazaniu biletu: wydrukoawnego bądź na ekranie urządzenia mobilnego.

Wydarzenie na Facebooku

Organizator: Politechnika Otwarta

Partnerzy: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki GdańskiejSamorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patronat medialny: Pod Prąd