Dobrze jest… mieć wsparcie. Spotkanie z Jankiem Melą i Urszulą Melą

Politechnika Otwarta i Duszpasterstwo Akademickie „Górka” zapraszają na spotkanie z cyklu „Dobrze jest”. Gośćmi będą Janek Mela – najmłodszy w historii zdobywca biegunów Ziemi oraz jego mama Urszula Mela. 

 

Janek Mela to najmłodszy w historii niepełnosprawny zdobywca biegunów Ziemi (wyprawa „Razem na Biegun” wspólnie z Markiem Kamińskim w 2004 roku), fundator i prezes zarządu Fundacji Poza Horyzonty. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie sportu i działalności prospołecznej, w tym nagrody Kolos 2004 w kategorii „Wyczyn roku” za zdobycie w jednym roku, w wieku 15 lat, obu biegunów Ziemi. Od kilku lat prowadzi szkolenia motywacyjne dla firm.

Urszula Mela jest psychologiem, psychoterapeutką, współautorką książki „Bóg dał mi kopa w górę”.

Spotkanie „Dobrze jest… mieć wsparcie” poprowadzi Katarzyna Węglarczyk (Wydawnictwo ZNAK), autorka książki-wywiadu z Urszulą Melą.

 

Dobrze jest... mieć wsparcie. Spotkanie z Jankiem Melą i Urszulą Melą

Kiedy? 12 grudnia (czwartek), godz. 18.00

Gdzie? Politechnika Gdańska, Audytorium Novum

Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja [tutaj].

Wstęp na wydarzenie za okazaniem biletu (w formie drukowanej lub na ekranie urządzenia mobilnego).

 

***

Gośćmi spotkań z cyklu „Dobrze jest…” są znani artyści, dziennikarze, sportowcy – pasjonaci, którzy opowiadają o sobie, o swoich wyborach i sposobach na życie. Dotychczas wystąpili dziennikarz Jacek Tacik, himalaistka Kinga Baranowska oraz wokalistka Bovska.

Organizatorzy: Duszpasterstwo Akademickie „Górka”, Politechnika Otwarta

Patronat honorowy: Klasztor Dominikanów w Gdańsku

Patronat medialny: płyń Pod Prąd