KONFERENCJA IAKOŚ 2020 – rejestracja tylko do końca stycznia

Już po raz piąty na Politechnice Gdańskiej odbędzie się Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska ( IAKOŚ).

Konferencja IAKOŚ ma na celu propagowanie technologii mających pozytywny wpływ na ochronę środowiska jak np.: polimery biodegradowalne, nowoczesne technologie oczyszczania ścieków, odnawialne źródła energii czy idea domów pasywnych. To miejsce wymiany doświadczeń i pomysłów w tematach pro środowiskowych dla studentów i doktorantów z różnych kierunków.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia. Udział jest płatny i wynosi 100 zł. Rejestracja przy pomocy formularza internetowego, który dostępny jest [tutaj] trwa tylko do końca stycznia.

Na konferencję zapraszają: Komitet Organizacyjny V Interdyscyplinarnej Akademickiej Konferencji Ochrony Środowiska, Naukowe Koło Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej, Koło Naukowe Inżynierii i Gospodarki Wodnej „Konfuzor” oraz Koło Naukowe „Mikrobiologii w Inżynierii Środowiska”

Więcej informacji [tutaj]