BAZUNA NA DRUTACH – przegląd piosenki studenckiej

Już 26 czerwca zapraszamy na 48. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2020, który tym razem odbędzie się online.

W aktualnie panujących w kraju warunkach aktywność w wielu dziedzinach, włączywszy artystyczną, możliwa jest jedynie drogą internetową. Taka też będzie tegoroczna edycja Przeglądu Piosenki Studenckiej - BAZUNA NA DRUTACH.

Przegląd BAZUNA 2020 online zawierać będzie:

-  krótkie występy na żywo w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej KWADRATOWA - naszym studiu emisyjnym

- występy zarejestrowane specjalnie dla naszej imprezy przez licznych Gości

-  prezentację naszego środowiska - kulturalną wizytówkę Politechniki Gdańskiej oraz sylwetki naszych Partnerów

-  muzyczny obraz naszej imprezy na przestrzeni pięciu dekad - sylwetki naszych Laureatów i Ich wybrane z historii piosenki

W trakcie Przeglądu, także przed i po jego emisji organizatorzy nieustannie wspierają instytucje, które swój wysiłek poświęcają walce ze skutkami pandemii - Szpitale Pomorskie sp. z o.o. i projekt #GdańskPomaga, pod egidą Fundacji Gdańskiej.

Instytucje, które swój wysiłek poświęcają walce ze skutkami pandemii - Szpitale Pomorskie sp. z o.o. i projekt Gdańsk pomaga, pod egidą Fundacji Gdańskiej

Tegoroczny festiwal to trzy dni pełne piosenki, tym razem z Waszą pomocą brzmiącej w szerokiej, nieskończonej przestrzeni. Niech tradycyjnie nasze weekendowe dni w okolicy połowy kalendarzowego roku znaczy piosenka.

emisja w dniach 26-28 czerwca  na kanale You Tube CAŁOROCZNA BAZUNA

* profil https://www.facebook.com/OTPPSBazuna/

* Więcej o wydarzeniu [TUTAJ]

Organizatorami wydarzenia są: Politechnika Gdańska, Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej FIFY, Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Pomorskie Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne BAZUNA.