BEZPŁATNY kurs ABC prowadzenia biznesu

Adresowany do studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej kurs „ABC prowadzenia biznesu” rusza 18 marca. W programie kursu  prawno-ekonomiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Szkolenie obejmuje 10 spotkań, po 3 godziny każde. Aby stać się uczestnikiem kursu należy wypełnić formularz

Pierwsze zajęcia odbędą się 18 marca o godz. 17.15 do Audytorium 1L w nowym budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG. Do udziału w warsztatach zachęcamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z rozpoczęciem oraz prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Celem kursu jest przekazanie studentom i absolwentom PG wiedzy na temat planowania własnego zatrudnienia, przesłanek rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w formie indywidualnej oraz spółek osobowych. Ważne jest również zaznajomienie kursantów z metodami wyboru formy prawnej i formy opodatkowania działalności, zasadami jej rejestracji oraz obowiązkami w zakresie podatków, rachunkowości, statystyki państwowej oraz wynikającymi z innych regulacji prawa gospodarczego.

Kurs współfinansowany ze środków Programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie – po spełnieniu wymogów formalnych.

UWAGA! Na pierwsze zajęcia należy przynieść kserokopię legitymacji studenckiej lub dyplomu.

Wiecej: http://inkubator.pg.gda.pl/szkolenia/abc-prowadzenia-biznesu/

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: tel. 58 348 61 55 e-mail:piomar@pg.gda.pl

2013-03-07 14:01:30