Centrum Sportu Akademickiego zaprasza do QUIZU! z wiedzy o sporcie

Studenci Politechniki Gdańskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski rywalizują w aż 28 dyscyplinach sportowych.  Centrum Sportu Akademickiego zaprasza do wzięcia udziału w specjalnym QUIZIE! Z WIEDZY O SPORCIE, który sprawdzi studencką wiedzę o wszystkich tych dyscyplinach. Quiz skierowany jest do aktualnych studentów naszej uczelni.

Od 27 kwietnia, przez kolejnych osiemnaście dni, uczestnicy odpowiadać będą na pięćdziesiąt dwa pytania dotyczące poszczególnych dyscyplin sportowych.

Pierwszego dnia opublikowane zostaną dwa pytania, które dostępne będą przez osiem wyznaczonych w regulaminie godzin. Przez kolejne szesnaście dni publikowane będą trzy pytania dziennie. Ostatniego dnia rozgrywający znów zmierzą się tylko z dwoma pytaniami.

Na każde pytanie odpowiedzieć można tylko raz. Pojawią się zarówno pytania jednokrotnego jak i wielokrotnego wyboru, a także pytania otwarte. By wziąć udział w  nie trzeba odpowiadać na pełen zestaw pytań . O lokatach końcowych zadecyduje liczba poprawnych odpowiedzi.

QUIZIE! Z WIEDZY O SPORCIE wyłonionych zostanie trzech zwycięzców.  Nagrodami są sprzęt sportowy oraz gadżety PG.

Zapraszamy do zabawy i śledzenia strony internetowej CSA.

Reulamin zabawy dostepny jest [TUTAJ]