Czat z rektorem z okazji dnia otwartego

Już 21 marca, z okazji dnia otwartego Politechnika OPEN, na profilu Politechniki Gdańskiej w serwisie Facebook odbędzie się kolejny czat z rektorem naszej uczelni. Prof. Jacek Namieśnik będzie odpowiadał na pytania maturzystów, studentów i pracowników PG.

Czat rozpocznie się o 7.30 rano. Wtedy zostanie opublikowany post, pod którym użytkownicy Facebooka będą mogli zadawać rektorowi pytania. Uczestnicy proszeni będą o zachowanie kultury dyskusji, ponieważ wypowiedzi zawierające wulgaryzmy będą usuwane. Rektor zastrzega sobie prawo do udzielenia odpowiedzi na wybrane pytania, a na te powtarzające się opublikowany zostanie jeden, wspólny komentarz. Czat zostanie zakończony o 8.30.

Więcej informacji na temat dnia otwartego Politechnika OPEN można znaleźć tutaj.