Dzień Otwarty projektu MOST Wiedzy na WETI

Zapraszamy na ostatni w tym roku akademickim Dzień Otwarty z projektem MOST Wiedzy, który odbędzie się 13 czerwca w godz. 10.00-14.00 na parterze Gmachu B Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki (nowe ETI).

 

Będzie to kolejna szansa na wykonanie profesjonalnego zdjęcia profilowego. Fotograf będzie do dyspozycji w trakcie całego wydarzenia. W poprzednich edycjach wykonano zdjęcia dla ok. 100 osób. Większość z nich została umieszczona na profilach naukowych w portalu.

Dodatkowo konsultanci Centrum Usług Informatycznych (CUI) PG pomogą założyć lub uzupełnić profil naukowy. Będzie to również okazja do tego, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z promocją dorobku naukowego i Open Access, czy techniczną stroną portalu.

Poprzednie dwie edycje Dnia Otwartego projektu MOST Wiedzy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Pojawiło się wiele pytań i sugestii, które pomogły rozwijać portal. Dlatego szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu osoby, które nie miały możliwości być z nami wcześniej.