Eureka Politechniki Gdańskiej zaprasza do Sopotu!

9 kwietnia br., po 18-miesięcznym remoncie i przebudowie poprawiającej funkcjonalność, zespół budynków Politechniki Gdańskiej zlokalizowany przy ul. Emilii Plater 7/9/11 w Sopocie został ponownie otwarty dla gości.

Przypominamy, że PG jest właścicielem nieruchomości od stycznia 2012 roku i przez kilka lat po zakupie uczelnia prowadziła w obiekcie Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjne.

Obecnie operatorem obiektu jest powołana przez uczelnię w październiku 2017 r. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Eureka, w której uczelnia ma 100% udziałów.

Obiekt hotelowy Eureka, przygotowywany właśnie do kategoryzacji w standardzie ***, dysponuje 76 miejscami noclegowymi w 40 pokojach i salą konferencyjną mogącą pomieścić 100 osób.

W części gastronomicznej funkcjonuje restauracja Nowosopocka.

Zapraszamy wszystkie jednostki PG oraz pracowników uczelni do korzystania z oferty obiektu.