Gala Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

Politechnika Gdańska wspólnie z Fundacją Edukacyjną „Perspektywy” zapraszają na uroczystą galę Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.

Podczas uroczystości z udziałem przedstawicieli władz pomorskich uczelni i Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” zostaną wręczone nagrody dla dziesięciu liceów oraz dziesięciu techników, które osiągnęły najlepsze wyniki w Pomorskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. W wydarzeniu wezmą udział dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie reprezentujący wyróżnione szkoły średnie. Uroczystość poprowadzi Piotr Świąc, dziennikarz Telewizji Polskiej.

Gala rankingu odbędzie się na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, 18 lutego 2020 r. (wtorek) o godz.12.00. Uczniowie, tuż przed uroczystością wręczenia wyróżnień, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą lokalnych szkół wyższych oraz kół naukowych działających na Politechnice Gdańskiej. Ich stoiska będą dostępne w trakcie wydarzenia na Dziedzińcu Heweliusza.

Gala Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy odbywa się po raz drugi. Pierwsza miała miejsce w ubiegłym roku, również na Politechnice Gdańskiej.

Transmisja z Gali dostępna będzie na kanale Youtube Politechniki Gdańskiej

Ranking szkół z poprzedniego roku dostępny jest [tutaj]

Uwagi organizacyjne:

Parking dla gości znajduje się przy ul. Fiszera – mapa kampusu