Gala Sportu Akademickiego. Podsumowano ubiegłoroczne zmagania

Podczas corocznej Gali Sportu Akademickiego, która odbyła się w bydgoskiej Operze Nova, podsumowano ubiegłoroczne Akademickie Mistrzostwa Polski. Organizatorem gali był AZS Klub Uczelniany Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Podczas uroczystego zakończenia zmagań w sezonie 2018/19, naszą uczelnię reprezentowali dr hab. inż Marek Dzida, prof. uczelni, prorektor ds. kształcenia i dydaktyki, a także dyrekcja Centrum Sportu Akademickiego – Krzysztof Kaszuba, Andrzej Bussler oraz Kazimierz Rozwadowski. To właśnie na ich ręce trafiły wyróżnienia w klasyfikacji generalnej oraz klasyfikacji uczelni technicznych.

Galerię zdjęć i wideo z wydarzenia można obejrzeć [tutaj].

Przypomnijmy, że Politechnika Gdańska po raz szósty z rzędu rywalizację w Akademickich Mistrzostwach Polski zakończyła na podium. Nasza uczelnia zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej oraz po raz siódmy z rzędu została drugą najlepszą uczelnią techniczną.

Na zdjęciu na podium trzeciego miejsca od lewej: prof. Marek Dzida, prorektor ds. kształcenia i dydaktyki PG, Krzysztof Kaszuba, dyrektor Centrum Sportu Akademickiego PG i Kazimierz Rozwadowski, zastępca dyrektora CSA PG ds. dydaktycznych. Fot. Paweł Skraba/pasja.azs.pl