Gdańskie Dni Elektryki na Politechnice Gdańskiej

W ramach największego na Pomorzu wydarzenia skierowanego do czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego – Gdańskich Dni Elektryki, na Politechnice Gdańskiej 9 maja odbędzie się konferencja naukowo-techniczna poświęcona aktualnym zagadnieniom i możliwościom rozwoju energetyki w regionie i kraju.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 (rejestracja od godz. 9.30) w Auli w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej i potrwa do godz. 17.00. Prelekcje wygłoszą specjaliści z branży elektroenergetycznej.

W obecnej edycji GDE tematyka prelekcji powstała przy współpracy z partnerami merytorycznymi: Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, ENERGA Invest oraz Politechniką Gdańską.

Wydarzeniu towarzyszyć będą targi branżowe w holu przed Aulą.

Organizatorem wydarzenia na Politechnice Gdańskiej jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk oraz Studenckie Koło SEP działające na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki.

Wstęp jest wolny. Więcej informacji oraz program konferencji i Gdańskich Dni Elektryki można znaleźć [tutaj].