Grupa GPEC na PG – spotkanie dla studentów

Po raz trzeci Grupa GPEC organizuje otwarte spotkanie dla studentów Politechniki Gdańskiej. Spotkanie odbędzie się 19 listopada, o godz. 12.30 na Wydziale Mechanicznym (sala 212) i kierowane jest do osób, które chcą poznać kierunki rozwoju nowoczesnego ciepłownictwa oraz planują związać swoją karierę zawodową z energetyką. To dobra okazja do bliższego poznania oferty pracodawcy i zakresu jego działalności.

Głównymi tematami dyskusji będą: przyszłość branży energetycznej, główne kierunki jej rozwoju w najbliższej dekadzie, a także wykorzystanie big data i rozwiązań smart w energetyce. W czasie spotkania poruszone zostaną także zagadnienia związane z wymaganymi kompetencjami od kandydatów i pracowników firm ciepłowniczych.

Jeśli interesujesz się robotyzacją, wykorzystaniem inteligentnych sieci czy użyciem nowoczesnych aplikacji typu Python, to spotkanie jest dla Ciebie! Dowiesz się na nim m.in., jak w praktyce wykorzystywana jest wiedza, którą zdobywasz na zajęciach.

Podczas spotkania, zaprezentowane zostaną aktualne oferty pracy, staży, proces rekrutacyjny, a także przeprowadzone zostaną profesjonalne konsultacje CV.

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na www.grupagpec.pl.